TO EXPENSIVE FOR NO CONTENT!
I couldnt figure out how to try the magazine, so I bought a month for $2. I thought I was getting all the articles on the page I saw, but those are $3.99 a piece & of course, I bought the crappiest issue!
bunz96 about
Paleo Living Magazine - Recipes & Meal Plans